کارشناسی ارشد مدیریت اجرایی مجازی -EMBA
 
emba-اخبار پیام نور مجازی -خلاصه کتاب - مقالات -کارشناسی ارشد مجازی
حذف و اضافه ترم دوم سال تحصیلی ۹۲-۹۱ دانشگاه پیام نور از هفته آینده آغاز خواهد شد
به گزارش اخبار پیام نور (PnuNews.com) بر اساس آنچه در تقویم آموزشی دانشگاه پیام نور آمده است، زمان حذف و اضافه نیمسال دوم سال تحصیلی ۹۲-۹۱ دانشگاه پیام نور از ۱۹ اسفند آغاز و تا ۳۰ اسفند ادامه خواهد داشت.در حذف و اضافه محدودیتی برای حذف و یا اضافه کردن واحد ها وجود ندارد و شهریه دروس حذف شده بازگردانده میشود.کلیه دانشجویان ملزم به رعایت پیش نیاز ها براساس برنامه ترمی (لیست ارائه دروس)می باشند. دانشجویان پیام نور می توانند با مراجعه به سیستم گلستان به آدرس reg.pnu.ac.ir و از مسیر : ثبت نام -> عملیات ثبت نام -> ثبت نام اصلی نسبت به حذف و اضافه ترم اول خود اقدام کنند. امتحانات ترم دوم پیام نور در ۳۱ اردیبهشت آغاز می شوند و در تاریخ ۲۲ خرداد ۹۲ به پایان خواهند رسید

ادامه مطلب
نوشته شده در تاريخ یکشنبه ۱۳۹۱/۱۲/۲۰ توسط صادق جعفری

دانشجویان پیام نور برای دریافت کارت ورود به جلسه امتحانات پایان ترم از طریق اینترنت باید به سیستم گلستان مراجعه کنند
به گزارش اخبار پیام نور براساس آنچه در تقویم آموزشی سال تحصیلی ۹۲-۹۱ دانشگاه پیام نور آمده است، گزارش ۴۲۸ در سیستم گلستان از سه شنبه ۵ دی ماه ۹۱ قابل دریافت خواهد بود. دانشجویان پیام نور برای شرکت در امتحانات دانشگاه باید کارت ورود به جلسه خود را (گزارش ۴۲۸ ) از سیستم گلستان به آدرس reg.pnu.ac.ir دریافت کنند.براي دريافت كارت آزمون خود بعد از ورود به سیستم گلستان پیام نور از مسیر : آموزش -> دانشجو -> اطلاعات ثبت نام و امتحان -> "برنامه امتحان پايان ترم دانشجو" یا همان گزارش ۴۲۸ خود را دریافت کنید.همچنین محل آزمون انتخابی دانشجويان كارشناسي ارشد در گزارش 428 نمايش داده می شود.

 

نکات قابل توجه

۱-همراه داشتن کارت دانشجویی معتبر و مجوز حضور در امتحان( گزارش عکسدار 428) از گلستان می باشد . کارت ورود به جلسه خود را ممکن است به دلایل زیر نتوانید ببینید:
۱-کد ملی خود را در سیستم ثبت نکرده اید ۲-بدهی شهریه داشته باشید ۳-از مرورگر مناسبی استفاده نمی کنید ۴ - سرعت اینترنت شما پایین است

۲-دانشجویانی که در یک زمان واحد دو امتحان دارند قبل از شروع امتحان به مسئول جلسه امتحان اطلاع دهند .

۳-پاسخنامه سؤالات تستی حتماً با مداد مشکی پررنگ تکمیل شود .(قسمتهای خالی به دقت تکمیل شود و خارج از کادر نباشد) مشخصات کامل دانشجویان به ویژه شماره دانشجویی در قسمت بالای پاسخنامه به صورت چاپی درج شده باشد.

۴- خارج کردن برگه سؤالات و پاسخنامه ها از جلسات امتحانی ممنوع می باشد

۵- امضاء لیستهای حضور و غیاب امتحانات با خودکار توسط دانشجویان الزامی می باشد در غیر اینصورت غایب محسوب خواهد شد و برگه وی تصحیح نخواهد شد . 

۶-در صورت مشاهده هر گونه مغایرت مسئول جلسه را مطلع نماید. پاسخنامه ها به هیچ وجه تا خوردگی و خط خوردگی نداشته باشد( با توجه به حساسیت دستگاههای علامت خوان امکان تصحیح نخواهد بود به ویژه قسمت بارکددر پایین برگه های پاسخنامه)در صورت مشاهده هر گونه خرابی دربرگه دانشجو موظف است مسئول جلسه را مطلع نماید. شماره یا کد درس و نام درس مندرج در کارت ورود به جلسه آزمون، پاسخنامه پرینت شده و بالای برگ سؤال می‌بایست یکی باشد. در غیر اینصورت قبل از پاسخگویی به سؤالات مراقب مربوطه را در جریان قرار دهید. تکمیل و امضای گوشه سمت راست پایین پاسخنامه تستی (آبی رنگ) با خودکار آبی الزامی می‌باشد. دقت شود چنانچه سوال کدسری دارد در محل پاسخنامه تستی کد سری سوال درج و تکمیل شود

۷- ثبت اعتراض همانند ترم گذشته در سامانه گلستان انجام می گیرد.

 در صورت وجود ایراد به سؤالات با مراجعه به سامانه گلستان پس از امتحان با ذکر شماره سؤال و نوع خطا نسبت به ثبت اعتراض اقدام لازم را انجام دهید دانشجویان معترض به نحوهي طراحی سوالات، پس از پایان هر جلسهي آزمون و حداکثر یک هفته پس از برگزاري امتحان مهلت دارند در سیستم گلستان و از طریق قسمت مشاهده نتایج دانشجو- اعلام اشکال، نسبت به تکمیل فرم درخواست بررسی سوالات اقدام نمایند.  

۸- پاسخنامه های تستی با مداد مشکی و پاسخنامه های تشریحی  با خودکار آبی یا مشکی تکمیل شود.

۹ - در امتحان تستی- تشریحی ابتدا به سوالات تستی پاسخ دهید و توجه داشته باشید که اوراق تستی پس از اتمام زمان خود، توسط مراقبین جمع آوری میگردد. سپس به سوالات تشریحی پاسخ دهید.


ادامه مطلب
نوشته شده در تاريخ یکشنبه ۱۳۹۱/۱۰/۰۳ توسط صادق جعفری
حسین نادری‌ منش معاون آموزشی وزارت علوم طی نامه‌ای به حسن زیاری رئیس دانشگاه پیام‌نور درباره سامانه یادگیری الکترونیکی این دانشگاه اخطار داد.

در این نامه آمده است “در تهیه محتوای دروس به قابلیت‌ها چند رسانه‌ای توجه نشده است با توجه به اینکه یکی از قابلیت‌های مهم محیط یادگیری الکترونیکی چند حسی و چند رسانه‌ای بودن آن است ولی در محتواهای تهیه شده تنها به استفاده متن اکتفا شده است. این کار کیفیت محتوا را به حد قابل توجهی کاهش می‌دهد.”

در بخش دیگری از این نامه آمده است” اهداف رفتاری تنظیم شده اغلب نادرست است. برخی از هدف‌ها به صورت صوری دارای ایراد می‌باشد. و برخی دیگر ارتباط چندانی با اهداف کلی ندارد. توجه به این نکته از این لحاظ حائز اهمیت است که دانشجو در محیط الکترونیکی با توجه به اهداف تعیین شده هر درس مسیر و میزان تلاش خود را مشخص می‌کند.”

خالی بودن بانک سؤالات در اغلب دروس و خالی بودن منابع مرتبط که تحت عنوان مقالات درس در نظر گرفته شده است از مواردی دیگری است که در این نامه ذکر شده است.

همچنین در این نامه آمده است محتوای بعضی از درس‌ها به زبان انگلیسی گنجانده شده که این موضوع خلاف مقررات شورای عالی انقلاب فرهنگی است. ضمن اینکه در محتوای دروس اثری از صوت، تصویر ثابت و متحرک یا ترکیبی از آنها دیده نمی‌شود.

در این نامه تاکید شده است با توجه به موارد اعلام شده و از آنجا که گستردگی مراکز و واحدهای دانشگاه پیام‌نور و همچنین عملکرد آن در امر یادگیری الکترونیکی به عنوان یک فرهنگ و خط مشی در جامعه تلقی می‌شود بنابراین به منظور جلوگیری از پیامدهای منفی ناشی از اجرای نادرست دوره‌های یادگیری الکترونیکی ادامه فعالیت در دوره‌های یادگیری الکترونیکی برای آن دانشگاه قابل تامل است.

معاون آموزشی وزارت علوم درخواست کرده است نسبت به رفع موارد یاد شده اقدام لازم به عمل آید چراکه در غیر این صورت از ادامه فعالیت برای سال‌های تحصیلی آینده ممانعت به عمل خواهد آمد.


ادامه مطلب
نوشته شده در تاريخ شنبه ۱۳۹۱/۱۰/۰۲ توسط صادق جعفری

كليه دانشجويان مقطع كارشناسي ارشد(به استثناي دانشجويان مركز بين الملل  و دانشجويان بدهكار ) ميتوانند از مسير زير نسبت به انتخاب محل آزمون اقدام نمايند. شايان ذكر است مهلت انتخاب محل آزمون از تاريخ1/10/91 لغايت 2/10/91 تمديد گرديد .

آموزش--> دانشجو --> درخواست ها--> انتخاب محل آزمون


ادامه مطلب
نوشته شده در تاريخ پنجشنبه ۱۳۹۱/۰۹/۳۰ توسط صادق جعفری
و لقد ترکناها آیة فهل من مدّکر(سوره قمر، آیه 15)
"و ما آن کشتی را محفوظ داشتیم تا آیت عبرت شود، پس کیست که پند گیرد؟" 
در سال ۱۹۵۹، یک خلبان ترک، براساس مأموریت محول شده، چندین عکس هوایی برای مؤسسه ژئودتیک ترکیه برداشت. هنگامی که مأموریت به پایان رسید، در میان عکس های او تصویری جلب نظر می کرد که بیشتر شبیه یک قایق بود تا چیزی دیگر، قایقی بزرگ که بر سینه تپه ای، در فاصله بیست کیلومتری کوههای آرارات آرمیده بود
در ادمه بقیه مطلب را با تصاویر مربوطه ببینید


ادامه مطلب
نوشته شده در تاريخ جمعه ۱۳۹۱/۰۹/۱۰ توسط صادق جعفری
در ادامه مطلب این مطلب را که دوست عزیزم آقای قائدی برایم ارسال کردند ببینید .

 نثار روح شهدای کربلا صلوات

در داخل سرداب وقتي به قسمت زير گنبدخانه رسيديم، بخشي بود كه تا ارتفاع كمر به داخل آب رفتيم؛ در واقع محوطه داخل سرداب حرم حضرت تا ارتفاع حدود يك متر و 10 سانت در آب قرار دارد ... وقتي به قبر مطهر حضرت اباالفضل‌العباس(ع) در سرداب رسيديم، من دست خود را به داخل آبي بردم كه بر روي قبر مطهر حضرت ايستاده بود و جرعه‌اي از اين آب نوشيدم...ادامه مطلب
نوشته شده در تاريخ چهارشنبه ۱۳۹۱/۰۹/۰۸ توسط صادق جعفری
این متن برگرفته از وبلاگ دکتر بختیاری به آدرس http://a-bakhtiyari.blogfa.com می باشد که به مناسبت ایام عزاداری سالار شهیدان تقدیم شما همراهان عزیز می گردد

چارْلز دیکنْز نویسنده معروف

 انگلیسی اگر منظور امام حسین(ع) جنگ در راه

 خواسته های دنیایی بود، من نمی

فهمیدم چرا

خواهران و زنان و اطفالش به همراه او

بودند؟ پس عقل چنین حکم می نماید که

 او فقط به خاطر اسلام، فداکاری خویش را

 انجام داد.

 بقیه در ادامه مطلبادامه مطلب
نوشته شده در تاريخ چهارشنبه ۱۳۹۱/۰۹/۰۱ توسط صادق جعفری
مقاله حاضر طرز و قالب نوشتن مقاله را به بیان بسیار شیوا و کاربردی توضیح می دهد که دکتر بختیاری آن را به رشته تحریر در اورده است ضمن تشکر از این استاد گرامی دوستان عزیز می توانید این مقاله را از لینک زیر دانلود کنید یا کافیست روی لینک زیر کلیک کنید (لازم به یادآوری است که این مقاله در مجله رشد مدیریت مدرسه شماره شش دوره هفتم در اسفند ماه ۸۷ به چاپ رسیده است که توسط استاد در کلاس روشهای تحقیق برای استفاده دانشجویان در اختیار اینجانب قرار گرفته است)

http://uplod.ir/1ywixkbx1sel/tarz_neveshtane_maghaleh.zip.htm

****برای استفاده از سایر مطالب جناب آقای دکتر بختیاری میتوانید به وبلاگ ایشان به آدرس

 http://a-bakhtiyari.blogfa.com  مراجعه نمایید****

یا برای دیدن اصل مقاله به ادامه مطلب بروید

 ادامه مطلب
نوشته شده در تاريخ شنبه ۱۳۹۱/۰۸/۲۷ توسط صادق جعفری
برنامه کلاسهای پیام نور کرج (همه رشته ها) را می توانید از لینک زیر دانلود کنید

http://karaj.alborz.pnu.ac.ir/Portal/Home/Default.aspx?CategoryID=e42da6b0-8ac4-41c2-9a66-b70ad9e5386c


ادامه مطلب
نوشته شده در تاريخ سه شنبه ۱۳۹۱/۰۷/۱۸ توسط صادق جعفری
طبق برنامه اعلامی دانشگاه پیام نور زمان حذف و اضافه نیمسال اول از تاریخ ۲۲ مهر تا ۲۸ مهر خواهد بود
ادامه مطلب
نوشته شده در تاريخ دوشنبه ۱۳۹۱/۰۷/۱۰ توسط صادق جعفری
قابل توجه دانشجویان مجازی ورودی نیمسال دوم ۹۰-۸۹

با توجه به تماس با دانشگاه کرج و (تماس سایر دوستان با دانشگاههای دیگر ) اطلاع حاصل شد که این دوستان پژوهش محور هستند و باید درس پایان نامه را در ترم آخر اخذ نمایند . در غیر اینصورت با مراجعه به دانشگاه تقاضای تبدیل وضعیت به آموزش محور را نمایند .بر حسب گفته مسئول آموزش باید در صفحه اطلاعات گلستان در مقابل الکترونیک رسمی آموزش محور بودن قید می شد که متاسفانه این دو کلمه وجود ندارد )

دوستان در صورت کسب هر گونه خبر به ما هم اطلاع دهند


ادامه مطلب
نوشته شده در تاريخ دوشنبه ۱۳۹۱/۰۶/۲۷ توسط صادق جعفری
كليه دانشجويان ارشد آموزش محور مديريت بازرگاني و اجرايي كه در نيمسال اول 92-91 آخرين ترم خود را مي گذرانند لازم است كه واحدهاي ترم چهارم خود را حتما بر اساس ليست ارائه دروس دو رشته مذكور به شرح پيوست انتخاب نمايند .

قابل توجه دانشجويان آموزش محور مديريت بازرگاني و اجرايي


كليه دانشجويان ارشد آموزش محور مديريت بازرگاني و اجرايي كه در نيمسال اول 92-91 آخرين ترم خود را مي گذرانند لازم است كه واحدهاي ترم چهارم خود را حتما بر اساس ليست ارائه دروس دو رشته مذكور به شرح پيوست انتخاب نمايند .

لازم به ذكر است درس سمينار با رعايت پيش نياز ها ( با گذراندن كليه دروس جبراني ) بايد در ترم سوم و يا چهارم اخذ و گذرانده شود.

لیست دروس را در ادامه مطلب ببینید


ادامه مطلب
نوشته شده در تاريخ یکشنبه ۱۳۹۱/۰۶/۲۶ توسط صادق جعفری
دانشگاه پیام نور در سیستم گلستان امکان جدیدی را با عنوان گزارش ۱۰۰برای دانشجویان فعال کرده است
به گزارش اخبار پیام نور در پی تغییرات بوجود آمده در سیستم گلستان امکانی برای دانشجویان پیام نور از امروز ۱۲ شهریور ۹۱ فعال شده است که از طریق آن دانشجوی پیام نور در هر ترمی که باشد می تواند کارنامه کلی وضعیت واحدهای گذرانده خود را دریافت کنند.بدین ترتیب دانشجویان پیام نور می توانند با مراجعه سیستم گلستان به آدرس reg.pnu.ac.ir و از مسیر آموزش-> گزارش های آموزش -> دانشجو-> کارنامه-> کارنامه کلی-> ۱۰۰-کارنامه کلی  وضعیت کلیه واحدهای گذرانده خود در کلیه ترمها را مشاهده و پرینت کنند.پیش از این دانشجویان پیام نور برای دریافت این گزارش باید به کارشناس رشته خود مراجعه می کردند

ادامه مطلب
نوشته شده در تاريخ دوشنبه ۱۳۹۱/۰۶/۲۰ توسط صادق جعفری
سلام من هم به نوبت خودم قبولی همه عزیزان را در ازمون کارشناسی ارشد تبریک عرض می کنم و موفقیت شما را در همه مراحل زندگی خواستارو ارزومندم .

دوستانی که اطلاعاتی در مورد شهریه ها و تعداد واحدها خواستارند می توانند به ارشیو موضوعی وبلاگ مراجعه کرده و موضوع مورد نظر را انتخاب و مطالعه نمایند

پاسخ تعدادی از سوالات دوستان در ادامه همین مطلب جواب داده شده هست که امیدوارم مورد استفاده قرار گیردادامه مطلب
نوشته شده در تاريخ یکشنبه ۱۳۹۱/۰۶/۱۲ توسط صادق جعفری
،لیست عناوین دروسی که در نیمسال دوم ۹۱-۹۰ تمام یا بیش از نیمی از سوالات امتحان آنها خارج از منبع طرح شده بود، اعلام شد. آزمون مجدد این دروس در ۱۶، ۱۹ و ۲۰ شهریور ۱۳۹۱ در ساعت ۱۰.۳۰ صبح برگزار خواهد شد دانشجویان پیام نور می توانند از تاریخ ۲۰ مرداد تا ۲۵ مرداد با مراجعه به سیستم گلستان به آدرس reg.pnu.ac.ir ثبت نام کنند. دانشجویانی می توانند در آزمون مجدد شرکت کنند که در نیمسال دوم در جلسه امتحان آن درس حضور داشته اند.
این دروس جز سقف انتخاب واحد ترم تابستان محسوب نمیشوند
اسامی این دروس عبارتند از روشها و فنون تدریس،روش تدریس حرفه و فن و بررسی کتب در رشته تجمیع گرایش های علوم تربیتی و روانشناسی-مهارت تحصیلی در نظام آموزش از راه دور در رشته مهندسی صنایع - فسیل شناسی بی مهرگان در رشته زمین شناسی و آناتومی آزمایشگاه در رشته مهندسی پزشکی که خارج از منبع یا به عنوان ریزشی مرحله اول اعلام شده اند
طبق قوانین جدید نمره آزمون قبلی دروس خارج از منبع حذف نخواهد شد و شرکت در آزمون مجدد به صورت اختیاری می باشد.
* لیست دروس ریزشی هنوز منتشر نشده است

ادامه مطلب
نوشته شده در تاريخ چهارشنبه ۱۳۹۱/۰۵/۱۱ توسط صادق جعفری
دانشگاه پیام نور اطلاعیه تغییر برنامه امتحانات ترم تابستان ۹۱ را منتشر کرد.
به گزارش اخبار پیام نور تاریخ برگزاری کلیه امتحانات ترم تابستان ۹۱ در کلیه مراکز دانشگاه پیام نور تغییر کرد.دانشگاه پیام نور در اطلاعیه ای تغییر در برنامه امتحانات ترم تابستان ۹۱ دانشگاه پیام نور را اعلام کرد و بدین ترتیب ترم تابستان ۹۱ پیام نور از روز ۱۲ شهریور ۹۱ آغاز خواهد شد و تا ۱۹ شهریور ادامه خواهد داشت جدول زیر نشان دهنده تاریخ های جدید امتحانات می باشد.لازم به ذکر است ساعت برگزاری امتحانات تغییری نکرده است.به دلیل این تغییرات انتظار میرود سیستم گلستان برای حذف و یا اضافه واحدهای ترم تابستان ۹۱برای دانشجویان پیام نور فعال شود

تاریخ امتحان لغو شده قبلی تاریخ جدید امتحان                      
۴ شهریور ۹۱ ۱۲ شهریور ۹۱                 
۵ شهریور ۹۱ ۱۳ شهریور ۹۱
۶ شهریور ۹۱ ۱۴ شهریور ۹۱
۷ شهریور ۹۱ ۱۵ شهریور ۹۱
۸ شهریور ۹۱ ۱۶ شهریور ۹۱
۹ شهریور ۹۱ ۱۸ شهریور ۹۱
۱۱ شهریور


ادامه مطلب
نوشته شده در تاريخ چهارشنبه ۱۳۹۱/۰۵/۱۱ توسط صادق جعفری
در ادامه برای تجدید خاطرات چند مورد از شعرهای دوران کودکی تقدیمتان می گردد

ادامه مطلب
نوشته شده در تاريخ یکشنبه ۱۳۹۱/۰۵/۰۸ توسط صادق جعفری

رئيس دانشگاه پيام نور با بيان اينکه در زمان برگزاري امتحانات برخي دانشجويان با مشکلات بدهي شهريه مواجه هستند اعلام کرد که با پيشنهاد و تصويب هيأت امنا قرار است از درآمد اختصاصي سال جاري اين دانشگاه، 1.5 درصد به صندوق وام دانشجويي دانشگاه پيام‌نور اختصاص يابد.به گزارش مهر، حسن زياري اضافه کرد: بر اساس تصويب هيأت امناي اين دانشگاه قرار است از درآمد اختصاصي اين دانشگاه در سال جاري 1.5 درصد نيز به اعضاي هيأت علمي و کارکنان دانشگاه اختصاص يابد.وي با بيان اينکه در مجموع يک پنجم کل دانشجويان دانشگاه پيام‌نور در زمان برگزاري امتحانات پايان ترم با مشکل شهريه مواجه هستند، خاطرنشان کرد: با توجه به پايين بودن رقم‌هاي بدهي دانشجويان، دانشگاه با اختصاص 1.5درصد درآمد اختصاصي خود در سال جاري مي‌تواند مشکلات دانشجويان را برطرف کند.وي با اشاره به برخورداري دانشجويان دانشگاه پيام‌نور از اعتبارات صندوق رفاه وزارت علوم، سهم دانشجويان اين دانشگاه از اين اعتبارات در سال گذشته را حدود 10ميليارد تومان اعلام کرد.


ادامه مطلب
نوشته شده در تاريخ شنبه ۱۳۹۱/۰۵/۰۷ توسط صادق جعفری
برنامه امتحانات تابستان ۹۱ به نقل از سایت اخبار پیام نور که البته به صورت رسمی تایید نشده هست و احتمال تغییرات در ان وجود دارد . در این برنامه دروس جبرانی و بعضی از دروس اصلی مانند سازمانهای پیچیده دیدگاه استراتژِک و حسابداری مدیریت و مدیریت مالی دیده می شوند

 بر روی لینک زیر کلیک کنید

http://uplod.ir/zy2zxgnmt4em/_____________________________.jpg.htm


ادامه مطلب
نوشته شده در تاريخ شنبه ۱۳۹۱/۰۴/۳۱ توسط صادق جعفری
تقویم آموزشی سال تحصیلی ۹۲-۹۱ دانشگاه پیام نور توسط عبدالله معتمدی معاون دانشگاه پیام نور به روسای استانی پیام نور ابلاغ شد.در این تقویم که می توان گفت تمام برنامه ریزی آموزشی دانشگاه پیام نور در آن اعلام میشود شامل مواردی مانند زمان ثبت نام و انتخاب واحد ،مهمان شدن ، تاریخ امتحانات پیام نور و موارد دیگری در آن برای یک سال تحصیلی می باشد.بر همین اساس در تقویم آموزشی سال تحصیلی ۹۲-۹۱ آمده است که ثبت نام و انتخاب واحد ترم پاییز ۹۱ پیام نور از ۱۸ شهریور آغاز خواهد شد.لازم به ذکر است زمان ثبت نام ترم تابستان ۹۱ از ۲۶ تیرماه خواهد بود و ارتباطی به تقویم آموزشی منتشر شده ندارد

جهت مشاهده جزییات خبر روی لینک زیر کلیک کنین

http://www.pnunews.com/post-881.aspx


ادامه مطلب
نوشته شده در تاريخ شنبه ۱۳۹۱/۰۴/۲۴ توسط صادق جعفری

مديركل دفتر گسترش وزارت علوم از افزايش حداكثر 15 درصدي شهريه دانشجويان دانشگاه پيام‌نور با تصويب هيات امنا در سال تحصيلي جديد تحصيلي خبر داد.

به گزارش باشگاه خبرنگاران دكتر حسني با اشاره به افزايش شهريه براي اكثر دانشگاه‌هاي شهريه‌اي در سال تحصيلي جديد، گفت: شهريه دانشجويان دانشگاه پيام‌نور نيز با تصويب هيات امنا تا 15 درصد افزايش يافت.
 
وي ادامه داد: شهريه دوره‌هاي شبانه دانشگاه‌هاي دولتي در مقطع كارشناسي ارشد نيز 15 درصد رشد يافته است.
 
همچنين در سال تحصيلي جديد افزايش شهريه حداكثر 15 درصدي موسسات و دانشگاههاي غيرانتفاعي در مقطع كارداني و كارشناسي براي دانشجويان ورودي جديد و قديم اعمال مي‌شود.
 
براساس اعلام قبلي؛ سقف شهريه دكتري دانشگاه‌ها نيز 45 تا 55 ميليون تومان برآورد شده است.

ادامه مطلب
نوشته شده در تاريخ یکشنبه ۱۳۹۱/۰۴/۱۸ توسط صادق جعفری
با رایزنی سفیر جمهوری اسلامی‌ایران در ترکیه با معاون آموزش عالی آن کشور مدرک دانشگاه پیام نور  به رسمیت شناخته شد .

به گزارش پرتال اخبار پیام نور “بهمن حسین پور سفیر جمهوری اسلامی‌ایران در خصوص ارزیابی مدارک دانشگاه پیام نور توسط شورای آموزش عالی ترکیه گفت: متعاقب ملاقات رایزن سیاسی سفارت بامعاون آموزش عالی ترکیه و قول مساعد ایشان برای شناسایی مدارک مذبور در پیگیری‌های تلفنی سفارت مشخص شد که مسئولین زیربط یوک طی نامه ای به دانشگاههای ترکیه مدارک دانشگاه پیام نور را معتبر اعلام کرد و مشکل دانشجویان رابرای ترم دوم سال تحصیلی مرتفع کرد.


ادامه مطلب
نوشته شده در تاريخ یکشنبه ۱۳۹۱/۰۴/۱۱ توسط صادق جعفری
معاون آموزش و تحصیلات تکمیلی دانشگاه پیام نور تغییر در ساعت برگزاری امتحانات پیام نور را منتفی اعلام کرد
عبدالله معتمدی همین بیست و سوم اردیبهشت امسال بود که در نامه ای خطاب به روسای استانی از تغییر در ساعت برگزاری امتحانات نیمسال دوم پیام نور خبر داد و دلایل آن را نیز در همان نامه اعلام کرده بود. مهم نبود این دلایل چه چیزی بود،مهم تغییری بود که سالها دانشجویان پیام نور انتظار آن را داشتند.اگر چه از همان اول مشخص بود این تغییر بدون کارشناسی صورت گرفته است ولی تغییر در ساعت برگزاری امتحانات صورت گرفته بود. تا اینکه در نامه جدید که دیروز صادر شد،معاون آموزش و تحصیلات تکمیلی رسما تغییر ساعت امتحانات و نامه قبلی خود را منتفی اعلام کرد.
بر این اساس ساعت برگزاری امتحانات نیمسال دوم دانشگاه پیام نور به شرح زیر می باشد:
ساعت اول برگزاری آزمون ۸ الی ۱۰
ساعت دوم برگزاری آزمون ۱۰:۳۰ الی ۱۲:۳۰
ساعت سوم برگزاری آزمون ۱۴ الی ۱۶

 

ساعت امتحانات ترم دانشگاه پیام نور


ادامه مطلب
نوشته شده در تاريخ پنجشنبه ۱۳۹۱/۰۳/۱۱ توسط صادق جعفری

براي دريافت كارت آزمون خود از مسير زير اقدام فرمائيد:

آموزش ==> دانشجو ==> اطلاعات ثبت نام و امتحان ==> برنامه امتحان پايان ترم دانشجو

شايان ذكر است  محل آزمون انتخابي دانشجويان كارشناسي ارشد در گزارش 428 نمايش داده مي شود.

البته محل امتحان من  و بعضی خالی اومده و در قسمت نتایج ازمونها همچنان محل امتحان تهران غرب ذکر شده است  و کد بعضی از درسهای من(درس سیستم های اطلاعات مدیریت از کد بیست به استادی دکتر طالبی به کد ۹۲ با استادی دکتر وزیری زنجانی تغییر پیدا کرده) هم عوض شده است . از دوستان گرامی خواهشمند است در صورت تایید محل امتحانشان در قسمت نظرات اعلام نمایند


ادامه مطلب
نوشته شده در تاريخ دوشنبه ۱۳۹۱/۰۳/۰۸ توسط صادق جعفری

كليه دانشجويان كارشناسي ارشدازتاريخ 20/2/90 لغايت 27/2/90  در صورت تمايل مجاز به انتخاب مركز آزمون نيمسال دوم 91-90  از مسير زير مي باشند:
آموزش==> دانشجو==> درخواستها ==>انتخاب محل آزمون
نكات قابل توجه  جهت تكميل فرم انتخاب مركز آزمون :

1-دانشجو مجاز به انتخاب هر مركزي مي باشد.

2- در مراكز تهران جنوب ، تهران شمال، تهران غرب و تهران شرق دانشجو هر رشته صرفاً مجاز به انتخاب رشته هاي  همنام خود در هريك از اين مراكز مي باشد. به عنوان مثال دانشجوي رشته مديريت اجرايي ( استراتژيك) مركز كر ج جهت انتخاب يكي از اين چهار كد مركز صرفا مي بايست مركزتهران غرب كه داراي رشته مديريت اجرايي ( استراتژيك) مي باشد را انتخاب نمايد و نمي تواند مركز تهران شمال يا تهران شرق را انتخاب نمايد.

3- در صورتيكه رشته دانشجو در مجموع  رشته هاي موجود در  تهران جنوب ، تهران شمال، تهران غرب و تهران شرق نباشد دانشجو مجاز به انتخاب هرمركزي مي باشد. بعنوان مثال دانشجوي رشته حسابدار ي قشم مجاز به انتخاب هر مركزي از مراكز كشور مي باشد.
 4- دانشجويان برون مرزي مجاز به انتخاب مركز آزمون نمي باشند.


ادامه مطلب
نوشته شده در تاريخ چهارشنبه ۱۳۹۱/۰۲/۲۰ توسط صادق جعفری
جهت اطلاع از کار عملی برای نمره میان ترم درس استراتژی سازمانهای موفق و نا موفق دکتر میمندی به توضیحات دوست عزیز جناب آقای ایرانشاهی مراجعه کنید

http://th-emba.blogfa.com/post/48


ادامه مطلب
نوشته شده در تاريخ چهارشنبه ۱۳۹۱/۰۲/۰۶ توسط صادق جعفری
سلام برای اطلاع کامل روی لینک زیر کلیک کنین

 http://www.pnu.ac.ir/portal/File/ShowFile.aspx?ID=d90234a8-54ab-4561-8d48-61d7b043cd01

جهت اطلاع تعدادی از دروس ترم سوم به شرح زیر اصلاح شده اند

سیستم های اطلاعات مدیریت            تشریحی

مهارتهای عمومی مدیریت                     تستی

مسائل جاری مدیریت                         تستی  و این قسمت کتب باید مطالعه شود

            مورد کاوی برای کارکردهای مدیریت (فصل دوم بخشهای ۱و۲و۳و۴و۵و۶و۸و۱۴و۱۵)

            مباحث ویژه مدیریت دولتی     (فصل های ۱و۳و۷و۹و۱۰و۱۲و۱۶و۱۷)

برنامه ریزی استراتژیک   تشریحی (علاوه بر منبع ذکر شده پاورپوینت برنامه ریزی استراتژیک در عمل دکتر فروزنده  

مدیریت تحول و اجرای برنامه های استراتژیک    تشریحی

تحلیل استراتژی سازمانهای موفق و ناموفق    تستی

روش تحقیق مدیریت                                  تستی


ادامه مطلب
نوشته شده در تاريخ چهارشنبه ۱۳۹۱/۰۲/۰۶ توسط صادق جعفری
سمينار بين المللي بازاريابي نوين با حضور فيليپ كاتلر، پدر بازاريابي نوين جهان، پنجم خرداد ماه سال بعد ( 25 مي 2012 ) در جزيره زيباي كيش برگزار مي شود.

به گزارش روابط عمومي وامور بين الملل سازمان منطقه آزاد كيش ، دكتر فهيم كبريا نماينده كاتلر مدير بازاريابي كاتلر ايمپكت ، با اعلام خبر فوق گفت: اين يك رويداد مهم است كه در جزيره كيش رخ مي دهد و مي تواند به طور سالانه آن را برپا كرد و از اين لحاظ كيش به يك برند تبديل خواهد شد.

وي كه در حضور جمعي ازخبرنگاران ، اساتيد و دانشجويان پرديس كيش دانشگاه تهران سخنراني مي كرد، افزود : فيليپ كاتلر تا كنون به ايران نيامده است ولي براي اين كشور احترام زيادي قائل مي باشد و به همين دليل به محض دعوت از وي براي سفر به جزيره كيش تمايل خود را براي حضور در ايران (جزيره كيش ) ابراز داشت.

اين گزارش مي افزايد : اين سمينار اقدامي شايسته در راستاي تحول دانش بازار يابي (MARKETING ) در ايران خواهد بود و در مدت برگزاري اين سمينار دو روزه مطالب با ترجمه همزمان به فارسي برگردانده شده و به شركت كنندگان گواهينامه با امضاي فيليپ كاتلر ارايه مي شود.

لازم به ذكر است شركت TMBA ( توسعه مهندسي بازار گستران آتي ) ، برگزار كننده اين سمينار، كه از فيليپ كاتلر براي سخنراني در اين سمينار دعوت كرده است در زمره 61 شركت شبكه بازاريابي كاتلر در جهان است .

گفتني است نام فيليپ كاتلر 81 ساله براي همه استراتژيست ها ، مديران متخصص بازاريابي و تبليغات در ايران نيز آشناست و در آخرين كنفرانس بازاريابي وي در ارمنستان 80 نفر از متخصصين اين رشته از ايران شركت كرده بودند. وي در شيكاگو بدنيا آمده و دكتراي اقتصاد را از دانشگاه MIT و فوق دكتراي رياضي را از هاروارد و فوق دكتراي علم و فناوري را از دانشگاه شيكاگو اخذ كرده است . كاتلر از سال 1969 استاد رشته بازاريابي بين المللي دانشگاه نورث وسترن ، اولين دانشگاهي كه رشته بازاريابي در آن تدريس شده است
ادامه مطلب
نوشته شده در تاريخ یکشنبه ۱۳۹۱/۰۲/۰۳ توسط صادق جعفری
برای دریافت برنامه روی لینک زیر کلیک کنین

http://alborz.pnu.ac.ir/Portal/File/ShowFile.aspx?ID=c4b0845e-84ab-47f1-865f-0b3ffcd22c20

 


ادامه مطلب
نوشته شده در تاريخ جمعه ۱۳۹۰/۱۲/۱۹ توسط صادق جعفری
کلاس آقای دکتر طالبی در روز جمعه ۱۹/۱۲/۹۰ تشکیل نمی گردد

ادامه مطلب
نوشته شده در تاريخ جمعه ۱۳۹۰/۱۲/۱۹ توسط صادق جعفری
تمامی حقوق این وبلاگ محفوظ است | طراحی : پیچک  
  • قالب میهن بلاگ
  • صحاب