کارشناسی ارشد مدیریت اجرایی مجازی -EMBA
 
emba-اخبار پیام نور مجازی -خلاصه کتاب - مقالات -کارشناسی ارشد مجازی
مقاله حاضر طرز و قالب نوشتن مقاله را به بیان بسیار شیوا و کاربردی توضیح می دهد که دکتر بختیاری آن را به رشته تحریر در اورده است ضمن تشکر از این استاد گرامی دوستان عزیز می توانید این مقاله را از لینک زیر دانلود کنید یا کافیست روی لینک زیر کلیک کنید (لازم به یادآوری است که این مقاله در مجله رشد مدیریت مدرسه شماره شش دوره هفتم در اسفند ماه ۸۷ به چاپ رسیده است که توسط استاد در کلاس روشهای تحقیق برای استفاده دانشجویان در اختیار اینجانب قرار گرفته است)

http://uplod.ir/1ywixkbx1sel/tarz_neveshtane_maghaleh.zip.htm

****برای استفاده از سایر مطالب جناب آقای دکتر بختیاری میتوانید به وبلاگ ایشان به آدرس

 http://a-bakhtiyari.blogfa.com  مراجعه نمایید****

یا برای دیدن اصل مقاله به ادامه مطلب بروید

 ادامه مطلب
نوشته شده در تاريخ شنبه ۱۳۹۱/۰۸/۲۷ توسط صادق جعفری
سلام  به خاطر ایام انتخاب واحد این قسمت دوباره در اختیار دانشجویان عزیز قرار میگیرد برنامه ترمهای   بعدی  مدیریت اجرایی به شرح زیر است

 ادامه مطلب
نوشته شده در تاريخ چهارشنبه ۱۳۹۰/۱۱/۱۹ توسط صادق جعفری
سلام نمرات میان ترم قطب تهران در درسهای بازاریابی و بازرگانی بین الملل مشخص شده است دوستان عزیز با مراجعه به سایت گلستان و در قسمت نمرات ازمون های دانشجو میتونن نمرات خود را مشاهده کنند
ادامه مطلب
نوشته شده در تاريخ چهارشنبه ۱۳۹۰/۰۹/۳۰ توسط صادق جعفری

 جمعی از دانشجویان دانشگاه پیام نور در بیانیه ای که خطاب به نمایندگان مجلس صادر شد‍، نسبت به عملکرد علی عباسپور در قبال دانشگاه پیام نور و دانشگاه آزاد واکنش نشان دادند.

به گزارش الف متن این بیانیه به شرح زیر است:

خدمت تمامی نمایندگان محترم مجلس شورای اسلامی
با سلام و عرض احترام؛

اظهارات نسنجیده رئیس کمیسیون آموزش و تحقیقات مجلس شورای اسلامی (آقای علی عباسپور تهرانی فرد) درباره مدرک دانشگاه پیام نور موجب شد، سؤالات عدیده ای در اذهان عموم، علی الخصوص جامعه بزرگ فارغ التحصیلان، دانشجویان، اساتید دانشگاه پیام نور و خانواده هایشان شکل گیرد. به نظر می رسد ایشان بدون تحقیق و بررسی سطح علمی و کیفی دانشگاه پیام نور،
این اظهار نظر تأمل برانگیزآقای عباسپور تهرانی فرد را اگر در کنار نسبت فامیلی ایشان با مدیریت غیرقانونی دانشگاه آزاد یعنی آقای عبدا... جعفر جاسبی قرار بدهیم، و ماجرای یکشنبه سیاه مجلس هشتم و تلاش ایشان برای قانونی جلوه دادن وقف دانشگاه آزاد، برخلاف نظر فقهی صریح رهبری را به یاد آوریم، این شائبه قوت می گیرد که ایشان پیام نور را رقیبی برای دانشگاه آزاد پنداشته و درصدد تضعیف آن برآمده و درباره وضعیت این دانشگاه اظهار نظر نموده اند.


لازم به ذکر است که دانشگاه پیام نور از نظر علمی رتبه ۲۱ را دارد و حتی بالاتر از دانشگاه های سراسری هم چون دانشگاه الزهرا قرار گرفته است. سالانه بیشترین قبولی در مقطع ارشد و دکتری از دانشجویان این دانشگاه می باشد. دانشجویان دانشگاه پیام نور هر سال در مسابقات و جشنواره های داخلی و بین المللی موفق به کسب رتبه های برتر می شوند. این دانشگاه مأمن امن برای دانشجویان بی بضاعت است. چرا باید این اظهار نظر بدور از منطق، باعث اضطراب و نگرانی برای ما دانشجویان شود.

این دانشگاه در راستای ارتقای کیفیت با تکیه بر اصول بنیادین آموزش، اهتمام جدی داشته و تمامی اقدامات و حرکت های آن در جهت رسیدن به یک ثبات علمی است. لذا از مجلس شورای اسلامی انتظار می رود تا هر چه سریع تر نسبت به انجام وظایف ذاتی خود در مقابله با انحرافات و دفاع از منافع علمی کشور اقدامات جدی و مؤثر را به عمل آورند.

البته ما دانشجویان دانشگاه های پیام نور استان های تهران و البرز به نمایندگی از عموم دانشجویان بزرگترین دانشگاه جهان اسلام، از اقدام شجاعانه و عالمانه ۱۵۴ نماینده مجلس شورای اسلامی در حمایت از کیان دانشگاه پیام نور ، در این برهه حساس تشکر می کنیم.

در پایان ما دانشجویان دانشگاه های پیام نور استان های تهران و البرز، اظهارات غیرمنطقی و دور از انتظار آقای علی عباسپور تهرانی فرد را محکوم کرده و همچنین به عنوان قشر دانشجویان و جوانان ایرانی اسلامی به همگان اعلام می داریم که با هرگونه اعمال سلیقه براساس منافع شخصی و به دور از اهداف پیشبردی اسلامی در این نظام الهی مقابله خواهیم کرد و به همگان اثبات خواهیم نمود، که فرزندان خمینی کبیر در دفاع از انقلاب و آرمان های آن، و بیعت با ولی فقیه زمان، هرگز از پای نخواهند نشست.

جمعی از دانشجویان نخبه و فرهیخته دانشگاه های پیام نور استان های تهران و البرز

 

منبع: وبلاگ دانشجویان مدیریت اجرایی گرمسار(http://www.arshadpnu.blogfa.com/)ادامه مطلب
نوشته شده در تاريخ جمعه ۱۳۹۰/۰۸/۲۷ توسط صادق جعفری

با سلام خدمت تمام دانشجویان عزیز دیشب توی خبرگزاری مهر به خبری برخوردم که هرچند موضوعش جدید نبوده و چند ماه پیش نیز از سوی جناب آقای  علی عباسپور تهرانی در رسانه ها مطرح شده بود ولی اینار تصمیم گرفتم خبری که درخبرگزاری مهر آورده شده بود را قسمتهایی از آن را برای شما قرار بدم هرچند شما اکثر دانشجویان حتما این خبرها را شنیده اید و قطعا از شنیدن آن نیز مثل بنده دلگیر شده اید که چرا آقای علی عباسپور تهرانی نائب ریس کمیسیون مجلس چنین اظهاراتی را مطرح می کنند و موجب دلنگرانی دانشجویان ، فارغ التحصیلان و کارمندان دانشگاه پیام نور می شوند ،دانشگاهی که اکثر دانشجویان آن به سخت کوشی و تلاش مشهورند و زبان زد . هرچند که این اخبار همیشه از سوی وزارت علوم ،سازمان سنجش ،مسولین دانشگاه ،نمایندگان مجلس مورد انتقاد قرار میگیرد

بله دوستان آقای عباس پور دوباره اظهار نظر نمودند که  مدارک دانشگاه پیام نور دارد به سمت مدارک معادل پیش می رود و این خبر دیروز در خبرگزاری مهر دوباره به روی صفحه اصلی رفت خبری که به نظر من باید در خصوص اظهار کننده آن تامل کرد که چرا ایشان اینقدر تاکید دارند نسبت به اینکه مدارک پیام نور معادل است و یا معادل میشود .

کافی است خوانندگان عزیز در صفحه گوگل سرچی در خصوص نسبت فامیلی جناب آقای عباسپور تهرانی عزیز با جناب آقای عبد اله جاسبی بزنند که مشخص خواهد شد ایشان برادر خانم آقای جاسبی هستند . همانطوری که همه می دانند چند سالی است دانشگاه پیام نور در جذب دانشجو رقیب سرسخت دانشگاه آزاد شده و از طرفی دولت و وزارت علوم نیز از دانشگاه پیام نور حمایت می کنند  .

به نظر من این رابطه فامیلی دلیل اصلی این همه اخبار مسموم در خصوص دانشگاه پیام نور میتواند باشد .اخباری که نه تنها مشکلات دانشگاه پیام نور را حل نمی کند بلکه به مشکلات آن می افزاید .من قبول دارم امکانات دانشگاه پیام نور در مقابل دانشگاه های دیگر کم است اما این موضوع که دانش دانشجویان این دانشگاه نیز  نسبت به سایر دانشجویان دانشگاه های دیگر کم است را قبول ندارم .

در ماه گذشته عده ای از دانشجویان دانشگاه پیام نور استان تهران و البرز به نمایندگی از تمام دانشجویان دانشگاه پیام نور نامه ای را به نمایندگان مجلس شواری اسلامی در خصوص عملکرد اقای عباسپور تهرانی دادند که ادامه آورده شده است .

منبع: وبلاگ دانشجویان مدیریت اجرایی گرمسار(http://www.arshadpnu.blogfa.com/)


ادامه مطلب
نوشته شده در تاريخ جمعه ۱۳۹۰/۰۸/۲۷ توسط صادق جعفری
درس مدیرت طرح توسعه دانشجویان مدیریت اجرایی -استراتژیک از تاریخ چهارشنبه 25/8/90 به مدت 4 هفته از ساعت 9 الی 13  با دکتر مجتبی شربتی برگزار می شود.

در صورت عدم فعال شدن نام استاد مذکور در سیستم گلستان امکان استفاده از کلاس فراهم نمی شود و باید به برنامه ریزی واحد مجری مراجعه نمایید.

ادامه مطلب
نوشته شده در تاريخ دوشنبه ۱۳۹۰/۰۸/۲۳ توسط صادق جعفری

با سلام حضور همکلاسیهای محترم

به اطلاع می رساند درخصوص وضعیت ارائه دروس این ترم و مشکلات موجود از طریق نماینده قطب تهران پیگیری شد و ایشان اظهار داشتند که به زودی کلاس ضبط شده و محتوای آموزشی و ... درسهای اصلی در سایت آموزش مجازی قرار می گیرد ولی درسهای جبرانی اگر از نوع شرکت در کلاس (غیر خودخوان) انتخاب شده باشند کلاس این درسها به صورت مجازی نبوده و باید به صورت حضوری درکلاسهای مربوطه  در دانشگاه مرکز قبولی شرکت نماییم .

عموماْ تلقی دانشجوها از شرکت در کلاس کلاسهای مجازی بوده و به همین علت نوع درس را غیر خودخوان انتخاب کرده اند و اگر این موضوع صحت داشته باشد عملاْ بخش عمده دانشجوها قادر به شرکت در کلاس نمی باشند . از همکلاسیهای محترم درخواست می شود موضوع را پیگیری کنند .


ادامه مطلب
نوشته شده در تاريخ دوشنبه ۱۳۹۰/۰۸/۰۹ توسط صادق جعفری
دوستان عزیزمان در مرکز ساری برای پیگیری موضوع امتحان به صورت تستی یا تشریحی یک نظر سنجی ترتیب داده اند تا بعد از جمع اوری نظرات دوستان اقدامات لازم را انجام دهند به همین خاطر از همه دوستان دعوت میکنم در این نظر سنجی شرکت نمایند . برای شرکت در نظر سنجی به آدرس زیر مراجعه کنید

http://pnusari.blogfa.com/post-224.aspx


ادامه مطلب
نوشته شده در تاريخ سه شنبه ۱۳۹۰/۰۸/۰۳ توسط صادق جعفری
لازم به باداوری است که این مطلب عینا از وبلاگ کارشناسی ارشد بابل نقل شده است و درستی یا نادرستی ان به عهده مسئولین و نویسندگان وبلاگ مربوطه  است

کلیه دروس جبرانی برای کلیه رشته های شامل شیوه های آموزش محور و پزوهش محور است.

ردیف نام رشته مقطع ارشد نام رشته های غیرمرتبط تعداد واحد
۱ زبان و ادبیات فارسی

فقط زبان و ادبیات فارسی(محض) ودبیری نیازی به اخذ دروس جبرانی ندارند بقیه رشته ها باید ۱۰ واحد جبرانی بگذرانند

۱۰
۲ ریاضی محض(جبر)

۱- دانشجویان ورودی ۹۰ به بعد با مدرک کارشناسی ریاضی محض وکاربردی و یادبیری باید دروس آنالیزریاضی ۳ (۴واحد)-توپولوژی عمومی(۴ واحد)-جبر۳(۴واحد) که در دوره کارشناسی نگذرانده اند الزاما انتخاب واحد نمایند جمعا ۱۲ واحد

۲- برای کلیه رشته های غیرهمنام (بجز رشته های بالایی گذراندن حداقل ۱۲ واحد و حداکثر ۲۴ واحد دروس جبرانی از دروس کارشناسی گرایش مربوطه الزامی است و مشخص شدن این دروس با نظر مدیر گروه ریاضی استان است .

۱۲ الی ۲۴
۳ علوم اقتصادی

الف- دروس جبرانی برای دارندگان مدرک کارشناسی مرتبط ( اقتصاد بازرگانی-اقتصاد کشاورزی-مدیریت ها -حسابداری  باید درصورتیکه هر کدام  از دروس ذیل را در دوره کارشناسی نگذرانده باشید الزاما باید در ترم اول بگذرانید.۱-اقتصاد سنجی (۴واحد)          ۲-اقتصادخردمیانه ۲(۳واحد) ۳- اقتصاد کلان میانه ۲(۳ واحد) جمعا ۱۰ واحد

 ب- رشته های غیرمرتبط :شامل کلیه رشته ها به جز رشته های مرتبط اعلام شده در بند الف می باشد که باید ۲۲ واحد دروس جبرانی را طبق سرفصل دروسی که سایت پیام نور پرینت می گیرند بگذرانند

۱۰

 

۲۲ واحد

۴ مدیریت اجرایی

۱-فارغ التحصیلان رشته های مدیریت دولتی-مدیریت صنعتی-مدیریت بازرگانی وحسابداری در صورتیکه همه دروس جبرانی در جدول شماره ۲ را که طبق سرفصل که از سایت پیام نور پرینت گرفته اید گذرانده باشند نیازی به گذراندن دروس جبرانی ندارند.

۲-دروس جبرانی برای دارندگان مدرک کارشناسی غیرمرتبط با رشته مدیریت اجرایی (با گرایش استراتژیک- بازاریابی و صادرات) بر حسب مورد با توجه به ریزنمرات کارشناسی مشخص خواهد بود) ( برای کلیه شیوه های پژوهش محور و آموزش محور) ۱۷ واحد می باشد که باید به انضمام زبان تخصصی (مدیریت اجرایی) که جز دروس مقطع ارشد است در ترم اول و دوم بگذرانند . 

۲۰
۵ جغرافیا(جغرافیا و برنامه ریزی شهری) ۱-گذراندن ۲۲ واحد برای لیسانس های غیرمرتبط الزامی است ۲۲


ادامه مطلب
نوشته شده در تاريخ چهارشنبه ۱۳۹۰/۰۷/۲۷ توسط صادق جعفری
امروز بعد از اتمام مهلت حذف و اضافه دانشگاه کرج اطلاعیه دادند که دانشجویان مجازی باید گروه ۵۰ تا۵۵ را انتخاب کنند . در حالی که تا اخرین لحظه که من نگاه کردم فقط یک گروه برای انتخاب وجود داشت . نمیدانم تکلیف دانشجویان مجازی کرج چه خواهد شد ؟ اما اصل خبر (بدون تاریخ )

(دوستان میتوانید با حذف درس با گروه ۲۰ و انتخاب درس با گروه ۵۱ و زدن کلید اعمال تغییرات گروه درس را عوض کنید)

توجه : قابل توجه دانشجویان کارشناسی ارشد

دانشجویان کارشناسی ارشد دوره های مجازی باید گروه درسی 50تا55 را انتخاب نمایند و دانشجویان عادی مجاز به انتخاب این گروه نمی باشند. عواقب ناشی از این انتخاب واحد نادرست به عهده خود دانشجو می باشد.


ادامه مطلب
نوشته شده در تاريخ یکشنبه ۱۳۹۰/۰۷/۲۴ توسط صادق جعفری
قائم مقام رییس دانشگاه پیام نور علت افزایش شهریه را اختلال در سایت دانشگاه عنوان کرد
به گزارش اخبار پیام نور سعید حسامی قائم مقام رئیس دانشگاه پیام نور در نشستی خبری که امروز شنبه ۲۳ مهر در سازمان مرکزی پیام نور برگزار شد در بخشی از صحبت‌های خود در پاسخ به این سؤال که به رغم تاکید مسئولان دانشگاه پیام نور چرا این دانشگاه در این سال تحصیلی جدید 20 درصد افزایش شهریه دارد، گفت: افزایش شهریه دانشجویان دانشگاه پیام نور حقیقی نیست و این مشکل به دلیل اختلالی است که در سایت دانشگاه به وجود آمده است. تمام شهریه اضافی به دانشجویان باز گردانده می‌شود.
منبع خبر : فارس

ادامه مطلب
نوشته شده در تاريخ شنبه ۱۳۹۰/۰۷/۲۳ توسط صادق جعفری
سلام دوستان رشته مدیریت اجرایی میتونن از لینک زیر این تغییرات و همچنین دروس جبرانی که باید انتخاب کنند مشاهده کنند(دروس به صورت ترم ها مشخص شده اند )

مدیریت اجرایی گرایش استراتژیک  

http://www.pnu.ac.ir/portal/File/ShowFile.aspx?ID=318f7868-d39b-47f3-934e-dca5d84490fe

مدیریت اجرایی گرایش بازار یابی و صادرات

http://www.pnu.ac.ir/portal/File/ShowFile.aspx?ID=318f7868-d39b-47f3-934e-dca5d84490fe

بقیه دوستان  میتونن از لینک زیر اقدام کنند (بعد از مشاهده جدول روی بخشها کلیک کنین)

http://www.pnu.ac.ir/portal/Home/Default.aspx?CategoryID=c7cf81bd-cba8-40fa-806d-6c9ff7beae44


ادامه مطلب
نوشته شده در تاريخ چهارشنبه ۱۳۹۰/۰۷/۲۰ توسط صادق جعفری
مژده به دوستان عزیز

كتابخانه ديجيتالي دانشگاه با بيش از 25500 جلد كتاب از آدرس Http://Dlib.Pnu.Ac.Ir راه اندازي و آماده بهره برداري مي باشد.

امكان دسترسي براي اعضاء محترم هيات علمي و كليه دانشجويان فراهم گرديد. كه در دسترسي دانشجو؛

 نام كاربري: شماره دانشجويي(كد 9 رقمي)

و كلمه عبور: كد ملي مي باشد.

سايت كتابخانه

 


ادامه مطلب
نوشته شده در تاريخ یکشنبه ۱۳۹۰/۰۷/۱۷ توسط صادق جعفری
متاسفانه با خبر شدیم همکلاسی عزیزمان جناب آقای رمضان عالی پور در غم از دست دادن برادر بزرگوارشان به سوگ نشستند ضمن عرض تسلیت به ایشان و آرزوی مغفرت برای روح تازه در گذشته برای بازماندگان از خداوند منان صبر و شکیبایی خواستاریم
ادامه مطلب
نوشته شده در تاريخ یکشنبه ۱۳۹۰/۰۷/۱۷ توسط صادق جعفری
قبولی دانشجویان جدید را در مقطع کارشناسی ارشد تبریک عرض نموده برایشان  آرزوی موفقیت دارم

 دوستان بلاخره انتظار به سر آمد در سیستم آموزش زمان شروع کلاسها ۱۶ مهر اعلام شده است(البته ۱۷ مهر آخرین فرصت دانشگاهها برای ثبت نمرات می باشد) 

دوستان همچنین چشمتون روشن شهریه ها هم افزایش پیدا کرده است

در ضمن زمان حذف و اضافه طبق اعلام قبلی از تاریخ ۱۷ مهر الی ۲۲ مهر خواهد بود

 برای دانلود برنامه کلاسی از لینک زیر استفاده کنید

http://lms.pnu.ac.ir/UserPersonalSpace/78/barname90.xlsx

ضمنا قطبهای ما تغییر کرده بابل و ساری همون قطب ساری موندند ولی کرج و گرمسار با تهران هم قطب شدند . به هر حال برای همه دوستان آرزوی موفقیت دارم

در ضمن برای باز کردن این برنامه کلاسی باید آفیس ۲۰۰۷ داشته باشید


ادامه مطلب
نوشته شده در تاريخ پنجشنبه ۱۳۹۰/۰۷/۱۴ توسط صادق جعفری
سلام نمیدونم این خبر خوبه یا بد ولی خبر اینه همه امتحانات پایان ترم به جز پروژه تستی شدند

جهت اطلاع از منابع و نوع امتحان روی لینک زیر کلیک کنین(همه رشته ها)

http://www.pnu.ac.ir/portal/Home/Default.aspx?CategoryID=16a69d24-eacd-4c7c-8eeb-0a4683c25c35


ادامه مطلب
نوشته شده در تاريخ پنجشنبه ۱۳۹۰/۰۷/۰۷ توسط صادق جعفری
قابل توجه روساي محترم استاني:تعريف استاد مصحح و ثبت نمرات ميان ترم و تشريحي دوم 90-89 دانشجويان كارشناسي ارشد مجازي(تاريخ درج خبر:06/07/90)


ادامه مطلب
نوشته شده در تاريخ چهارشنبه ۱۳۹۰/۰۷/۰۶ توسط صادق جعفری
یکی از دانش‌آموزان مدرسه "فرهنگ" با ارسال نامه‌ای به پرسش مهر امسال رئیس‌جمهور پاسخ داد.ادامه مطلب
نوشته شده در تاريخ یکشنبه ۱۳۹۰/۰۷/۰۳ توسط صادق جعفری
نحوه رویت نمرات امتحانی در سیستم گلستان

برای رویت نمرات ازمون در سیستم گلستان ابتدا وارد گزینه مشاهده نتایج ازمون دانشجو شده و در قسمت  ترم تحصیلی بر روی علامت سوال مربوطه کلیک کرده و نیم سال دوم سال  89-90  یعنی عدد 3892 را انتخاب نمائید .

در ادامه در قسمت نوع ثبت نام امتحان گزینه پایان ترم را انتخاب کنید و در قسمت بعد یعنی شماره گروه و درس بر روی علامت سوال کلیک کنید . درسهای خود را مشاهده مینمائید با انتخاب هر کدام از دروس و کلیک بر روی منوی جستجو در پایین صفحه ، نتایج ازمون در صورت ثبت در سیستم قابل مشاهده می باشد . برای انتخاب درس دیگر در کنار جستجو بر روی کلمه شروع مجدد کلیک نموده و دوباره درس مورد نظر را انتخاب و جستجو میکنید . بعضی از دروس حاوی نمونه سوال یا نمونه سوالات امتحانات قبلی می باشد که با انتخاب و کلیلک بر روی دریافت فایل میتوانید سوالات و یا در صورت موجود بودن کلید سوالات را مشاهده نمایید  .

روش دوم :

روش بهتر اين است كه بر روي اطلاعات جامع دانشجو كليك كرده و سپس بر روي ترم تحصيلي گذشته يعني 3892 كليك كرده و نمرات دروس خود را ببينيد .

     (البته هنوز برای بعضی رشته ها هنوز نمره ای اعلام نشده است)

 


ادامه مطلب
نوشته شده در تاريخ چهارشنبه ۱۳۹۰/۰۶/۳۰ توسط صادق جعفری
ماده ۱۱ :تعداد واحدهای درسی لازم شامل درس های الزامی و انتخابی و اختیاری برای گذراندن دوره کارشناسی ارشد با احتساب واحد پایان نامه بر حسب رشته تحصیلی حداقل ۲۸ و حداکثر ۳۲ واحد درسی مطابق برنامه مصوب هست

ماده ۱۲ :دروس جبرانی و اضافی

دانشجوی کارشناسی ارشد در هر رشته تحصیلی موظف هست حسب نیاز رشته تحصیلی به ترتیب درسهایی که در کارشناسی نگذرانده است به عنوان درس های جبرانی و در صورت لزوم تعدادی درس را از دوره های تحصیلات تکمیلی  به عنوان درس های اضافی با تایید گروه آموزشی مربوط و با تصویب شورای دانشکده علاوه بر درس های مندرج در برنامه مصوب بگذراند تعداد واحدهای موضوع این ماده جزء حداکثر تعداد واحد ماده ۱۱ نمیشود

تبصره :نوع درس و نحوه ارائه درس های جبرانی و اضافی توسط گروه آموزشی مربوط تعیین می شود و تابع مقررات  مر بوط هست

تبصره : حداکثر تعداد واحدهای جبرانی در کارشناسی ارشد ۲۴ واحد درسی می باشد

 ماده ۱۳ :دانشجوی کارشناسی ارشد می تواند در هر نیمسال تحصیلی حداقل ۵ و حداکثر ۱۴ واحد درسی طبق برنامه اعلام شده توسط معاون آموزشی اخذ کند

تبصره: در آخرین ترم یا نیمسال تحصیلی دانشجو از شرط رعایت حداقل واحد انتخابی معاف است

 ماده ۱۵ : طول دوره کارشناسی ارشد ۳ سال است که در صورت پیشنهاد استاد راهنما تا سه نیمسال میتواند به این مدت اضافه شود به حداکثر مدت مجاز تحصیل دانشجویی که حداقل ۱۲ واحد جبرانی دوره کارشناسی یا ۸ واحد درس جبرانی دوره کارشناسی ارشد یا ۸ واحد ذرس اضافی تکمیلی را انتخاب کرده باشند یک نیمسال تحصیلی اضافه میشود

 

 

 


ادامه مطلب
نوشته شده در تاريخ چهارشنبه ۱۳۹۰/۰۶/۳۰ توسط صادق جعفری
شهریه دوره های مجازی بستگی به دانشگاه ارائه کننده دارد

۱) ميزان شهريه دوره‌هاي مجازي كارشناسي ارشد دانشگاه تهران(در ادامه مطلب)

۲) شهریه دوره های مجازی پیام نور (ادامه مطلب)

۳)جدول شهریه رشته های مختلف تحصیلی مربوط به دوره های مجازی (ادامه مطلب)

۴)شهریه دوره‏های آموزش مجازی کارشناسی‏ارشد دانشگاه تربیت مدرس

 

 ادامه مطلب
نوشته شده در تاريخ چهارشنبه ۱۳۹۰/۰۶/۳۰ توسط صادق جعفری

دروس اختصاصی      ۲۵ واحد

دروس تخصصی        ۱۳ واحد

پیش نیاز و کمبود      ۱۴ واحد

جمع واحد های دوره  ۵۲ واحدادامه مطلب
نوشته شده در تاريخ چهارشنبه ۱۳۹۰/۰۶/۳۰ توسط صادق جعفری
سیستم آموزشی مخصوص دانشگاه پیام نور خروجی اولیه نمرات امتحانات این دانشگاه را نیز منحصر کرده است. این خروجی در حالت اولیه خود حالت های متفاوتی دارد که بعد از چند عمل ریاضی ساده در انتها بر مبنای ۲۰ محاسبه می شود. همه حالات بصورت ساده در زیر امده است

حالت اول : اگر استاد برای دانشجو نمره میان ترم در نظر بگیرد
میان ترم از ۶ نمره + نمره امتحان از ۱۴ نمره = ۲۰  
حالت دوم
: اگر استاد برای دانشجو نمره میان ترم در نظر نگیرد
نمره امتحان از ۱۴ نمره ضرب در ۱۰ سپس تقسیم بر ۷ = ۲۰
نکته ۱ : نمرات دانشجو در تمام موارد در هر دو حالت محاسبه می شود و بهترین حالت در نظر گرفته میشود.به طور مثال اگر استاد برای دانشجو نمره میان ترم ۳ از ۶ نمره را در نظر بگیرد و  دانشجو نمره ۱۴ از ۱۴نمره را کسب کند در حالت اول نمره دانشجو ۱۷ می شود اما در حالت دوم نمره دانشجو ۲۰ می شود پس سیستم نمره ۲۰ را برای دانشجو در نظر میگیرد ۱۴*۱۰/۷ = ۲۰

بعضی از ایین نامه های امتحانات  هم به صورت زیر است

- غیبت در امتحان به منزله حذف آن درس می باشد

-نمراتی که از 9.5 بیشتر باشد گرد می شود یعنی ده میشود

- دروس تستی که بیش از 70 درصد دانشجویان آن درس را نمره قبولی در امتحان کسب نکنند درس ریزشی اعلام میشود برای شرکت در آن باید در زمان نامشخصی که دانشگاه در طول ترم اعلام می کند از طریق سیستم گلستان انتخاب کنید

- قانون اخراج در پیام نور به دلیل مشروطی اجرا نمیشود.

- حدود یک هفته قبل از شروع امتحانات کارت ورود به جلسه امتحانات در سیستم گلستان در دسترس است.

 


ادامه مطلب
نوشته شده در تاريخ جمعه ۱۳۹۰/۰۵/۲۸ توسط صادق جعفری
به درخواست دوستان نامه ریس دانشگاه پیام نور در خصوص تقویم اجرایی برای نیمسال اول ۹۰-۹۱ عینا برای اطلاع دانشجویان عزیز قرار داده میشود

(این پست برای اطلاع مجدد دوستان مجددا در اول صفحه قرار گرفت)ادامه مطلب
نوشته شده در تاريخ دوشنبه ۱۳۹۰/۰۵/۱۷ توسط صادق جعفری
در سال 1978 كميته فني 176 سازمان بين المللي ايزو سري استانداردهاي ايزو 9001 را به دنيا ارائه نمود.
هدف از تدوين اين سري استاندارد بوجود آوردن الگوي بين المللي براي پياده سازي و استقرار سيستم مديريت كيفيت و تضمين كيفيت بود كه مورد استقبال فراوان در سطح دنيا قرار گرفت.
سيستمهاي مديريت كيفيت به منظور حفظ سطح كيفيت تعريف شده و بهبود كيفيت از طريق اصلاح فرايندها در سازمان پياده سازي ميشود.
امروزه واحدهاي خدماتي نيز همانند واحدهاي صنعتي به دليل منافع بسيار حاصل از اين سيستمها علاقه زيادي به استقرار سيستم مديريت كيفيت نشان مي دهند.استاندارد ايزو 9001 ويرايش سال 2000 ميلادي به راحتي ميتواند برآورده شدن نيازهاي مشتريان را كه در نتيجه ايجاد رضايت و بالا بردن اعتماد او نسبت به سازمان پديد مي آيد تضمين نموده با توجه به نگرش فرايندگرائي تمام فعاليتهاي سازمان را در رابطه با مشتري در برگيرد. اين استاندارد با هر نوع فعاليتي كه سازمان انجام ميدهد سازگار شده سازمان ميتواند براحتي اين تطابق را ايجاد نمايد.  
يك سازمان با دريافت گواهينامه ايزو براي همه روشن ميكند كه سيستم مديريت آن توسط شخص ثالث بيطرفي مورد مميزي و بازرسي قرار گرفته است بنابراين اعتماد مشتري به چنين سازماني بيش از سازمانهاي ديگر است.شايان ذكرست كه منافع حاصل از استقرار سيستم در يك سازمان فقط به كسب اعتماد مشتري و دستيابي به سهم بيشتر در بازار خلاصه نميشود .

عناوین‌كامل‌این‌استانداردها‌بدین‌صورت‌است:
1- استاندارد ایران – ایزو 9001 (1374) – سیستم كیفیت – الگو برای تضمین كیفیت در طراحی, توسعه, تولید, نصب و ارایه خدمات 
2- استانداردهای ایران – ایزو 9002 (1374) – سیستم كیفیت – الگو برای تضمین كیفیت در تولید, نصب و ارایه خدمات 
3- استانداردهای ایران – ایزو 9003 (1374) – الگو برای تضمین كیفیت در بازرسی و آزمون نهایی 
از جمله استانداردهای راهنما - استاندارد ایران – ایزو 8402 (1374) می باشد كه در برگیرنده 67 اصطلاح و تعریف در هر یك از زمینه های كیفیت, سیستم كیفیت, مدیریت كیفیت و ابزار و فنون مرتبط است.ادامه مطلب
نوشته شده در تاريخ شنبه ۱۳۹۰/۰۵/۰۸ توسط صادق جعفری
دوستان بالاخره تاریخ امتحانات پایان ترم مشخص شد.( با توجه به اینکه امتحانات پیام نور به صورت سراسری برگزار میشه برنامه همه مراکز یکسان میباشد) 

البته فایل اصلی خیلی درهم و برهم هست واسه اینکه راحت تر بتونید درسها رو پیدا کنید خلاصش کردم.

آدرس فایل اصلی : (دانشجویان سایر رشته ها به این لینک مراجعه کنند)

 

                   http://www.farspnu.ac.ir/images/stories/moslemi/majazi-exam1.xls 

نام درس نوع امتحان تاريخ امتحان روز هفته ساعت شروع ساعات پايان
مديريت مالي واقتصادمديريت تشريحي 1390.06.12 شنبه 8:00 10:00
تحليل رفتار و مديريت منابع انساني تشريحي 1390.06.13 يك شنبه 14:00 16:00
سازمانهاي پيچيده ديدگاه استراتژيك تشريحي 1390.06.14 دو شنبه 8:00 10:00
زبان تخصصي (مديريت اجرايي) تشريحي 1390.06.14 دو شنبه 14:00 16:00
حسابداري مديريت تشريحي 1390.06.17 پنج شنبه 14:00 16:00

ادامه مطلب
نوشته شده در تاريخ شنبه ۱۳۹۰/۰۵/۰۸ توسط صادق جعفری
درادامه مطلب میتوانید به فهرست منابع و ضرایب دروس و دانشگاهها و ظرفیت انها که توسط خود سازمان سنجش توصیه شده توجه نمایید

ادامه مطلب
نوشته شده در تاريخ پنجشنبه ۱۳۹۰/۰۴/۰۹ توسط صادق جعفری
دانشجویان عزیز برای نمره میان ترم باید مسائل صفحه ۱۵۱ و ۱۸۳ فصل پنج و شش را حل نموده وبه ایمیل استاد ارسال نمایند
ادامه مطلب
نوشته شده در تاريخ پنجشنبه ۱۳۹۰/۰۴/۰۲ توسط صادق جعفری
تمامی حقوق این وبلاگ محفوظ است | طراحی : پیچک  
  • قالب میهن بلاگ
  • صحاب